http://dmt.waw.pl/wp-content/uploads/logistyka-magazynowanie-transport.jpg

LOGISTYKA

MAGAZYNOWANIE

TRANSPORT

Centrum logistyczne DMT działa na rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań logistycznych.

http://dmt.waw.pl/wp-content/uploads/uslugi-transportowe.jpg
Tajniki logistyki. Rola centrum logistycznego w obsłudze e – commerce

Jaką rolę pełni centrum logistyczne w obsłudze branży e commerce, kiedy to silnym impulsem do kupowania w Internecie jest szybka, elastyczna forma dostawy i zwrotu towarów?

Więcej

25-04-2017

http://dmt.waw.pl/wp-content/uploads/uslugi-magazynowe.jpg
Magazyn do wynajęcia i inne usługi magazynowe

Firma DMT to przede wszystkim logistyka magazynowa, dystrybucja i transport, ale na życzenie klientów wychodzimy poza te ramy i świadczymy również usługi dodatkowe.

Firma logistyczna DMT spod Warszawy

Witamy na stronie internetowej centrum logistycznego DMT (Dystrybucja, Magazynowanie, Transport) spod Warszawy. Jako operator logistyczny działamy na rynku już od 1999 roku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży i zyskaliśmy grono wiernych klientów. Dostarczamy zintegrowane rozwiązania logistyczne z zakresu magazynowania, transportu i dystrybucji towarów. Każde zlecenie realizujemy sprawnie i profesjonalnie. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów i uważne wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Jeśli poszukują Państwo solidnej firmy świadczącej profesjonalne usługi logistyczne i magazynowe, zapraszamy do kontaktu i współpracy! Gwarantujemy, że będą Państwo usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przez nas usług logistycznych, magazynowych i transportowych. Nasza siedziba znajduje się w Pruszkowie pod Warszawą. Zalecane wymagania do przeglądania strony DMT Warszawa: android  Android 3.1+ (SVGA+: 800 × 600 px) Zalecane przeglądarki internetowe:  Microsoft Internet Explorer  Microsoft Internet Explorer 9.0 Google Chrome  Google Chrome 21.0+ (recommended) Firefox  Firefox 15.0+