Firma DMT istnieje na rynku od 1999 roku.

 

Zajmujemy się magazynowaniem, dystrybucją i transportem towarów, a raczej ich logistycznym rozwiązaniom, które dają możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy przez naszych klientów. Operator logistyczny jest bardzo istotnym elementem w systemie logistycznym, który zapewnia sprawne i efektywne działanie. Jesteśmy firmą, która jest prekursorem w tej dziedzinie działalności.

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na pozytywnie zrealizowane projekty logistyczne. Działamy od początku do końca, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Operator logistyczny zajmuje się projektowaniem optymalnych rozwiązań, które usprawniają, a także dają możliwość projektowania optymalnych środków, w celu osiągnięcia rozwiązań związanych z transportem, dystrybucją, czy też magazynowaniem towarów.

 

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ każdy wymaga innego zaangażowania z naszej strony. Jesteśmy świadomi, że każdemu klientowi zależy na czasie, dlatego działamy szybko i sprawnie. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Dzięki naszej działalności klienci oszczędzają także czas na realizację zadań, które zostały nam powierzone. Operator logistyczny działa zawsze fachowo i rzetelnie względem zadań, które zostały mu przypisane przez kontrahenta.

 

Dbamy o jakość naszych usług, aby były zawsze na najwyższym poziomie. Mimo wszystko cały czas doszkalamy swoich pracowników, aby usługi oferowane przez naszą firmę były zawsze zgodne z obecnie obowiązującymi normami. Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów, ponieważ zadowolony klient wróci do nas, aby ponownie skorzystać z naszych ofert.

 

Dzięki naszej działalności, klienci, którzy powierzyli nam zadania, nie muszą pozyskiwać różnych usługodawców, prowadzić wiele negocjacji, czy też przeprowadzać wiele rozliczeń, my bowiem zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Jesteśmy firmą, której można zaufać i powierzyć nam nawet najtrudniejsze zadania. Dla nas bowiem nie ma ograniczeń i jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, ze względu na fakt, iż posiadamy najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

 

Prowadzimy kompleksową obsługę klienta. Wystarczy zgłosić się do nas, a my zajmiemy się wszystkim. Dzięki nam, ograniczysz koszty finansowe, jak i ryzyko logistyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Moduł klienta e-DMT

Klientom współpracującym z DMT udostępniamy dedykowane narzędzie informatyczne: moduł klienta e-DMT, który jest częścią wykorzystywanego przez nas zintegrowanego systemu do zarządzania magazynem. Logując się do e-DMT za pośrednictwem przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca zyskają Państwo:

 

  • dostęp do szczegółowych, aktualnych informacji dotyczących powierzonych towarów (stany magazynowe, zdjęcie towaru, opis towaru z uwzględnieniem jego atrybutów – wymiarów, wagi, sposobu pakowania, terminu przydatności etc.),
  • możliwość generowania raportów dotyczących ruchu towarów,
  • podgląd operacji magazynowych,
  • wygodne narzędzie do składania zleceń i sprawdzania statusu realizacji.

 

Jednocześnie e-DMT daje możliwość nadawania różnych uprawnień poszczególnym grupom użytkowników odpowiednio do zakresu ich odpowiedzialności: dysponowanie zasobami z osobno zdefiniowanych magazynów, podgląd informacji o towarach i stanach wybranych magazynów, składanie zleceń, edycja zleceń, akceptacja lub kasowanie zleceń.

 

e-DMT umożliwia elektroniczną wymianę danych (dokumentów handlowych lub administracyjnych) w formacie EDI pomiędzy systemem magazynowym wykorzystywanym w DMT a systemem informatycznym klienta. Pozwala to na zautomatyzowanie i usprawnienie współpracy pomiędzy nami a klientem: dane są wymieniane między systemami w sposób automatyczny, bez udziału człowieka.