Obsługa logistyczna

Oferowana przez naszą firmę obsługa logistyczna obejmuje szereg czynności, które mają na celu ułatwić Państwu prowadzenie działalności gospodarczej. Staramy się jak tylko możemy, by nasze centrum logistyczne charakteryzowało profesjonalne podejście do każdego Klienta i powierzanych nam zleceń – czyli ich sprawna, ekonomiczna realizacja.

Transport

Logistyka transportu to bardzo ważna część naszej działalności. Stale będąca w gotowości flota nowych pojazdów, wypełnianie zadań bez współpracy z podwykonawcami, odpowiednie wyposażenie każdego pojazdu oraz duże doświadczenie naszych kierowców na polskich i europejskich trasach sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić właściwie wszystkie oczekiwania związane ze spedycją różnych towarów. Gwarantujemy bezpieczeństwo przesyłanych paczek, pełną poufność oraz – co jest szczególnie ważne dla firm, które nie zdążyły zgromadzić dużego kapitału – konkurencyjne ceny usług.

Magazynowanie

Magazynowanie DMT obejmuje zarówno ofertę wynajmu powierzchni magazynowej, jak i kompleksową logistykę kontraktową, która pomoże usprawnić ruch towarów. W zakres logistyki magazynowania wchodzą takie czynności, jak np. przyjęcie i składowanie towaru, etykietowanie, przepakowanie towarów jednostkowych, a także wiele innych. Za cel nadrzędny stawiamy sobie bezpieczeństwo Państwa przesyłek i zadowolenie z wykonanych zadań – lata doświadczenia w magazynowaniu sprawiły, że możemy go osiągnąć. Oferujemy także utworzenie wirtualnych magazynów dla handlowców.

Dystrybucja

Logistyka dystrybucji jest bardzo ważną częścią naszej działalności. Dla naszego centrum logistycznego stanowi duże wyzwanie, jednak nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ekspresowe wykonywanie zleceń przez DMT jest zasługą sprawnie działającego, zintegrowanego systemu. Zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę na każdym kroku przy użyciu programu WMS, który służy do zarządzania magazynem. Umożliwia on m.in. przygotowanie wysyłki do 24 h, szybką realizację zamówień, a także ciągłą gotowość do przyjmowania towaru.