Kariera w centrum logistycznym DMT

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by Klienci byli zadowoleni ze współpracy z Centrum Logistycznym DMT. Chcemy nie tylko utrzymać oferowany poziom usług transportu, magazynowania i dystrybucji, lecz także pełnić jak najbardziej aktywną rolę w doskonaleniu procesów logistycznych. Bycie doradcą w prowadzeniu biznesu Klienta jest kierunkiem, który pozwoli nam nadal odnosić sukcesy na rynku.

 

Nawet, jeśli aktualnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji, a jesteś zainteresowany pracą w obsłudze logistycznej, chcesz czerpać z naszego doświadczenia i zdobyć praktyczne umiejętności w Centrum Logistycznym DMT, wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@dmtlogistic.pl.

 

Szczególnie interesują nas osoby zainteresowane pracą w magazynie, administracji i dziale obsługi klienta. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

UWAGA, REKRUTUJEMY!

 

INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas  rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez D.M.T. Sp. z o.o. z siedzibą w Podkowie Leśnej przy ul. Wiewiórek 51 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rekrutacja@dmt.waw.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu otrzymania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu otrzymania. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu otrzymania. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail rekrutacja@dmt.waw.pl