Transport towarów to najważniejsza, obok zarządzania w magazynie, usługa firmy DMT. Dlatego też posiadamy odpowiednią licencję upoważniającą nas do prowadzenia firmy transportowej i świadczenia usług transportowych na rynku krajowym i międzynarodowym.
Jako firma o wielkim doświadczeniu, w swojej flocie pojazdów mamy tylko i wyłącznie nowe samochody. Cenimy sobie ich niezawodność i dobry stan, ponieważ te cechy są niezbędne do szybkiego i bezpiecznego transportu, a tylko tak możemy sprawnie realizować powierzone nam zlecenia. Z drugiej strony nie zapominamy o ochronie środowiska. Wszystkie nasze samochody spełniają wymagania normy Euro 2.

Transport u nas to szereg różnych korzyści. Na co możesz liczyć, korzystając z usług firmy DMT?

 

Szybki czas realizacji zamówienia:

  • nasza flota pojazdów zawsze jest w gotowości,
  • wszystko robimy sami, nie jesteśmy uzależnieni od przewoźników,
  • każdy pojazd ma wózek samozaładowczy, paletowy lub windę, co ułatwia i usprawnia tak załadunek, jak i wyładunek towarów,
  • awizowanie dostaw (wiesz, kiedy przesyłka zostanie doręczona).

Bezpieczeństwo:

  • każdy transport jest zabezpieczony polisą OC,
  • brak tu miejsca dla pośredników, a więc wszelkie poufne informacje zachowujemy dla siebie,
  • towar zawsze przewożony jest w odpowiednich do tego warunkach temperaturowych. Nasza flota uzbrojona jest w samochody umożliwiające transport w temperaturach kontrolowanych.

Tańszy koszt dostawy niż w przypadku firm kurierskich:

  • konkurencyjne ceny usług poprzez dobór optymalnego środka transportu, co zapewnia minimalizację kosztów transportu (posiadamy samochody o ładowności od 4 do 35 palet euro),
  • kompleksowość zleceń, a co za tym idzie liczne rabaty i zniżki,
  • możliwość zaplombowania transportu specjalną plombą opatrzoną numerem widniejącym na liście przewozowym lub dokumencie WZ (plombowanie wykonujemy na życzenie klienta).

To wszystko sprawia, że transport poprzez firmę DMT jest szybki, bezpieczny i ekonomiczny. Jeśli natomiast jesteśmy już zmuszeni do skorzystania z usług przewoźników, w grę wchodzą tylko najlepsze firmy kurierskie na rynku. Współpracujemy z markami takimi jak: Wincanton, DPD Polska, TNT Polska. Także klienci mający umowy z tymi przewoźnikami i zarazem współpracujący z nami mogą spać spokojnie. Jakość oraz efekt współpracy będzie na najwyższym poziomie i na pewno Państwa zadowoli. Taka współpraca niezależnie od wielkości transportu i jego charakteru musi być udana. Pomyśleliśmy o wszystkim, więc nie może być inaczej.